žaluzie mc-žaluzie pro plastová okna

Plastova okna Trutnov

Dodáváme horizontální žaluzie pro plastová a dřevěná okna, vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, také žaluzie pro střešní okna. V sortimentu máme i klasické textilní rolety, rovněž textilní rolety pro střešní okna. Vyrábíme a prodáváme také sítě proti hmyzu. Nabízíme i solární žaluzie. Nejrozšířenějším způsobem ochrany před sluncem jsou horizontální žaluzie, které jsou vhodné do všech druhů oken. Tyto žaluzie nabízíme v široké paletě barev, včetně imitace dřeva. Vertikální žaluzie do oken jsou vhodné zejména do kancelářských prostor a moderních bytových interiérů. Je možno dodat také dřevěné žaluzie Woodlite. Dřevěné žaluzie do oken jsou vysoce luxusním typem zastínění. V elegantním provedení dodáváme i žaluzie pro střešní okna. Tyto žaluzie dokonale zastíní interiér. Dodáváme také rolety, které jsou vhodné do všech typů oken. Tyto rolety, stejně jako rolety do střešních oken, máme v široké škále barevných odstínů. Prodáváme také okenní sítě proti hmyzu. Okenní sítě proti hmyzu jsou velmi kvalitní, jejich montáž je snadná.

Horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie a žaluzie pro střešní okna

Horizontální žaluzie do oken jsou vhodné do všech typů plastových oken, do dřevěných euro oken. Vertikální žaluzie do oken jsou alternativou tradičního způsobu zastínění. Tyto žaluzie v interiérech slouží nejen jako funkční, ale i estetický prvek. V nabídce máme látkové vertikální žaluzie do oken, plastové vertikální žaluzie do oken a dřevěné vertikální žaluzie do oken. Podle míry úpravy zachovávají dřevěné žaluzie svůj klasický módní nebo také exotický výraz, tyto žaluzie mají velmi krásny povrch. Zákazníci také mají zájem o námi nabízené žaluzie pro střešní okna. Tyto žaluzie jsou vhodné pro montáž do běžně používaných typů střešních oken všech výrobců.

Textilní rolety a látkové rolety pro střešní okna

Textilní rolety lze užít do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Látkové rolety do oken se montují do křídla okna z interiérové strany. Látkové rolety dokonale zastíní interiér, působí esteticky. Mají dlouhou životnost, snadno se udržují a obsluhují. Látkové rolety, které dodáváme v široké škále barevných provedení, mají brzdu. Ta umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze bez nutnosti uchycení ovládacího řetízku. Také látkové rolety pro střešní okna dodáváme v široké škále barevných odstínů. Naše interiérové rolety do střešních oken jsou určeny pro střešní okna většiny typů. Roleta se pohybuje ve vodicích lištách, což zajišťuje zatemnění nebo zastínění v každém ročním období.

Sítě proti hmyzu – okenní sítě proti hmyzu, dveřní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu slouží jako vynikající ochrana před všemi druhy hmyzu. Tyto sítě proti hmyzu mohou být na oknech či dveřích umístěny v průběhu celého roku nebo třeba jen na jaře a v létě. Jejich montáž je snadná, stejně jako údržba. Sítě proti hmyzu jsou nejen účinnou, ale i ekologickou ochranou proti hmyzu. Sítě proti hmyzu dodáváme v několika provedeních: nabízíme okenní sítě proti hmyzu a dveřní sítě proti hmyzu - sítě proti hmyzu je možné instalovat i na balkónové dveře. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Sítě proti hmyzu mají dlouhou životnost, jsou kvalitní a cenově dostupné.